0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  World TT-CUP
Marek Kulisek
۲
۳
Brozek Michal
Finished
۰۱:۲۰
Marek Kulisek
۰
۳
Ondrej Fiklik
Finished
۰۰:۲۰
Brozek Michal
۲
۳
Jonas Kulveit
Finished
۰۰:۵۰
Brozek Michal
۱
۳
Marek Kulisek
Finished
۰۱:۵۰
Ondrej Fiklik
۰
۳
Jonas Kulveit
Finished
۰۲:۲۰
  Czech Republic Pro League
Jakub Vrabec
۳
۲
Milan Kolar
Finished
۰۰:۳۰
Michal Regner
۳
۱
Tomek Batog
Finished
۰۴:۳۰
Kamil Novak
۳
۰
Jan Knot
Finished
۰۶:۰۰
Tomek Batog
۱
۳
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۶:۳۰
Michal Regner
۳
۱
Jan Sucharda
Finished
۰۷:۰۰
Jan Knot
۱
۳
Tomas Andrle
Finished
۰۷:۰۰
Milan Kolar
۳
۲
Jakub Vrabec
Finished
۰۲:۰۰
Jan Sucharda
۲
۳
Martin Kowalik
Finished
۰۴:۰۰
Tomas Polreich
۰
۳
Kamil Novak
Finished
۰۵:۰۰
Tomek Batog
۳
۱
Jan Sucharda
Finished
۰۵:۳۰
Vladimir Postelt
۳
۰
Jakub Vrabec
Finished
۰۰:۰۰
Jiri Hiblbauer
۲
۳
Filip Picka
Finished
۰۰:۰۰
Marek Placek
۳
۱
Josef Kvapil
Finished
۰۰:۰۰
Daniel Branny
۲
۳
Patrik Marsalek
Finished
۰۰:۰۰
Filip Picka
۳
۰
Petr Svoboda
Finished
۰۰:۳۰
Patrik Marsalek
۳
۲
Michal Henzel
Finished
۰۰:۳۰
Josef Kvapil
۱
۳
Miroslav Adamec
Finished
۰۰:۳۰
Plachy Jiri
۳
۲
Marek Placek
Finished
۰۱:۰۰
Kamil Przeczek
۲
۳
Daniel Branny
Finished
۰۱:۰۰
Petr Svec
۳
۰
Jiri Hiblbauer
Finished
۰۱:۰۰
Milan Regner
۳
۰
Vladimir Postelt
Finished
۰۱:۰۰
Daniel Branny
۱
۳
Kamil Przeczek
Finished
۰۱:۳۰
Petr Svoboda
۰
۳
Jiri Hiblbauer
Finished
۰۱:۳۰
Milan Regner
۳
۱
Vladimir Postelt
Finished
۰۱:۳۰
Josef Kvapil
۳
۱
Plachy Jiri
Finished
۰۱:۳۰
Petr Svec
۲
۳
Filip Picka
Finished
۰۲:۰۰
Marek Placek
۱
۳
Miroslav Adamec
Finished
۰۲:۰۰
Michal Henzel
۳
۱
Patrik Marsalek
Finished
۰۲:۰۰
Tomas Andrle
۰
۳
Tomas Polreich
Finished
۰۲:۳۰
Jan Sucharda
۱
۳
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۲:۳۰
Martin Kowalik
۲
۳
Tomek Batog
Finished
۰۳:۰۰
Kamil Novak
۰
۳
Gabriel Vaclav Senior
Finished
۰۳:۰۰
Rostyslav Kliucuk
۱
۳
Michal Regner
Finished
۰۳:۳۰
Tomas Polreich
۳
۰
Jan Knot
Finished
۰۳:۳۰
Tomas Andrle
۲
۳
Kamil Novak
Finished
۰۴:۰۰
Jan Knot
۱
۳
Gabriel Vaclav Senior
Finished
۰۴:۳۰
Rostyslav Kliucuk
۲
۳
Martin Kowalik
Finished
۰۵:۰۰
Gabriel Vaclav Senior
۳
۲
Tomas Andrle
Finished
۰۵:۳۰
Martin Kowalik
۱
۳
Michal Regner
Finished
۰۶:۰۰
Gabriel Vaclav Senior
۳
۱
Tomas Polreich
Finished
۰۶:۳۰
Tomas Polreich
۱
۳
Tomas Andrle
Finished
۰۷:۳۰
Martin Kowalik
۳
۱
Tomek Batog
Finished
۰۷:۳۰
Michal Regner
۲
۳
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۸:۰۰
  Europe TT Elite Series
Jakub Lamperski
۳
۰
Jakub Nowak
Finished
۰۴:۴۵
Dawid Kotwica
۲
۳
Mariusz Koczyba
Finished
۰۵:۱۵
Przemyslaw Walaszek
۳
۱
Sylwester Wloszek
Finished
۰۸:۰۰
Tomasz Lewandowski
۱
۳
Nestor Wasylkowski
Finished
۰۰:۰۰
Michal Krzyzanowski
۳
۲
Michal Galas
Finished
۰۰:۱۵
Damian Wederlich
۳
۱
Mikolaj Szalinski
Finished
۰۰:۳۰
Jakub Lamperski
۰
۳
Mateusz Repke
Finished
۰۰:۴۵
Szymon Malicki
۳
۰
Blazej Warpas
Finished
۰۱:۰۰
Dawid Kotwica
۳
۰
Jakub Nowak
Finished
۰۱:۴۵
Jakub Lamperski
۱
۳
Michal Skorski
Finished
۰۲:۱۵
Przemyslaw Walaszek
۳
۱
Damian Korczak
Finished
۰۲:۳۵
Mariusz Koczyba
۰
۳
Blazej Warpas
Finished
۰۲:۴۵
Oleksandr Tereshscenko
۲
۳
Sylwester Wloszek
Finished
۰۳:۰۰
Dawid Kotwica
۱
۳
Jakub Lamperski
Finished
۰۳:۱۵
Blazej Cioch
۰
۳
Przemyslaw Walaszek
Finished
۰۳:۳۰
Blazej Warpas
۳
۱
Jakub Nowak
Finished
۰۳:۴۵
Mariusz Koczyba
۳
۱
Michal Skorski
Finished
۰۴:۱۵
Oleksandr Tereshscenko
۰
۳
Damian Korczak
Finished
۰۴:۳۰
Blazej Cioch
۳
۱
Oleksandr Tereshscenko
Finished
۰۵:۳۰
Blazej Warpas
۱
۳
Michal Skorski
Finished
۰۵:۴۵
Sylwester Wloszek
۰
۳
Damian Korczak
Finished
۰۶:۰۰
Jakub Lamperski
۳
۲
Mariusz Koczyba
Finished
۰۶:۱۵
Przemyslaw Walaszek
۳
۰
Oleksandr Tereshscenko
Finished
۰۶:۳۰
Dawid Kotwica
۳
۰
Blazej Warpas
Finished
۰۶:۴۵
Blazej Cioch
۳
۰
Sylwester Wloszek
Finished
۰۷:۰۰
Michal Skorski
۳
۱
Jakub Nowak
Finished
۰۷:۱۵
Jakub Lamperski
۳
۲
Blazej Warpas
Finished
۰۷:۴۵
Mariusz Koczyba
۳
۰
Jakub Nowak
Finished
۰۸:۱۵
Dawid Kotwica
۲
۱
Michal Skorski
inprogress
۰۸:۴۵
Blazej Cioch
-
-
Damian Korczak
بازی شروع نشده است
۰۹:۰۰
  Armenia Armenia ITT CUP
Andranik Sahakyan
۳
۰
Davit Avakimyan
Finished
۰۰:۳۰
  Russia Liga Pro
Valery Sidorin
۳
۱
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Finished
۰۱:۰۰
Alexey Vlasov
۳
۱
Dmitry Bakalin
Finished
۰۱:۱۵
Denis Sayanov
۱
۳
Nikita Sadovskiy
Finished
۰۱:۱۵
Suntsov Artem
۳
۱
Evgeniy Ilyukhin
Finished
۰۱:۳۰
Vasiliy Rudenko
۱
۳
Igor Mihaylov
Finished
۰۱:۴۵
Vasily Shirshov
۳
۱
Nikolay Zhurba
Finished
۰۱:۴۵
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۳
۰
Dmitry Tikhnenko
Finished
۰۲:۰۰
Nikita Sadovskiy
۳
۲
Alexey Uvarov
Finished
۰۲:۱۵
Valery Sidorin
۳
۰
Suntsov Artem
Finished
۰۲:۳۰
Denis Sayanov
۱
۳
Vasily Shirshov
Finished
۰۲:۴۵
Alexey Vlasov
۳
۰
Vasiliy Rudenko
Finished
۰۲:۴۵
Dmitry Tikhnenko
۳
۲
Evgeniy Ilyukhin
Finished
۰۳:۰۰
Alexey Uvarov
۱
۳
Nikolay Zhurba
Finished
۰۳:۱۵
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۰
۳
Suntsov Artem
Finished
۰۳:۳۰
Nikita Sadovskiy
۲
۳
Vasily Shirshov
Finished
۰۳:۴۵
Dmitry Bakalin
۰
۳
Vasiliy Rudenko
Finished
۰۳:۴۵
Evgeniy Ilyukhin
۳
۰
Valery Sidorin
Finished
۰۴:۰۰
Nikolay Zhurba
۳
۱
Denis Sayanov
Finished
۰۴:۱۵
Igor Mihaylov
۱
۳
Alexey Vlasov
Finished
۰۴:۱۵
Suntsov Artem
۳
۰
Dmitry Tikhnenko
Finished
۰۴:۳۰
Vasily Shirshov
۳
۱
Alexey Uvarov
Finished
۰۴:۴۵
Evgeniy Ilyukhin
۳
۲
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Finished
۰۵:۰۰
Nikolay Zhurba
۱
۳
Nikita Sadovskiy
Finished
۰۵:۱۵
Igor Mihaylov
۲
۳
Dmitry Bakalin
Finished
۰۵:۱۵
Dmitry Tikhnenko
۰
۳
Valery Sidorin
Finished
۰۵:۳۰
Alexey Uvarov
۳
۰
Denis Sayanov
Finished
۰۵:۴۵
Alexey Vlasov
۳
۲
Igor Mihaylov
Finished
۰۶:۴۵
Vasily Shirshov
۳
۱
Nikita Sadovskiy
Finished
۰۶:۴۵
  Ukraine Ukraine Win Cup
Viktor Sharpay
۰
۳
Vladimir Boycuk
Finished
۰۱:۰۰
Igor Akimov
۰
۳
Aleksey Goloveshkin
Finished
۰۲:۳۰
Sergey Buluy
۳
۰
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۳:۳۰
Vitaliy Solovey
۰
۳
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۴:۰۰
Vitaliy Solovey
۲
۳
Sergey Buluy
Finished
۰۵:۰۰
Ivan Fashchevskyi
۱
۳
Sergey Buluy
Finished
۰۶:۳۰
Ivan Fashchevskyi
۳
۲
Vitaliy Solovey
Finished
۰۷:۰۰
Sergey Buluy
۲
۳
Vitaliy Solovey
Finished
۰۸:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید